Kontakt

Plamex_hero1

Vill du veta mer om oss eller har du någon fråga?


- Hör av dig. Vi hjälper gärna till!


Är du på jakt efter en specifik person så finner du kontaktuppgifter längre ner på sidan.

 

Plamako i Anderstorp AB

Postadress: Box 27, 334 21 Anderstorp

Besöksadress: Ågatan 13, 334 21 Anderstorp

Telefon: 0371-58 82 80

Mail: info@plamako.se

Christer Sturesson
Christer Sturesson
VD/Försäljning
+46 (0)371-58 82 81
christer@plamako.se
Claes Ny2
Claes Stureson
Marknad/Försäljning
+46 (0)371-58 82 82
claes@plamako.se
Birthe Ny3
Birthe Wetterstrand
Ekonomi/Administration
+46 (0)371-58 82 89
birthe@plamako.se
Plamako 2
Örjan Larsson
Service ansvarig
+46 (0)70-546 79 55
orjan@plamako.se
Magnus Ny
Magnus Persson
Service
+46 (0)70-340 58 07
magnus.persson@plamako.se
Plamako 1 6
Anton Barvö
Service
+46 (0)70-658 82 26
anton@plamako.se
Vlad
Vladislav Krutov
Service
+46 (0)70-546 79 56
vladislav@plamako.se
Plamako 1
Albin Martinsson
Service
+46 (0)70-658 82 05
albin@plamako.se
Johan
Johan Stureson
Försäljning Mouldshop
+46(0)70-817 96 41
johan@plamako.se